multipranie.pl

Przeglądasz: Strona główna » Blog

OFERTA

Świadczymy usługi prania i czyszczenia dywanów, tapicerki, kanap i innych powierzchni. Oferta adresowana do osób prywatnych i firm z Łodzi i okolic.

Zmiany na wiosnę i... pranie dywanów! 2019-03-28 13:11:44

Wiosenna aura korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Mamy więcej energii do działania i jesteśmy bardziej skłonni do dokonywania zmian – zarówno tych życiowych, jak i zupełnie prozaicznych.

akcesoria do prania dywanów, sprzątaniaTo pora roku, w której chętniej zmieniamy miejsce pracy, wyjeżdżamy na urlop, a także decydujemy się na uporządkowanie długo zalegających spraw. Czasami ogrom obowiązków nas przerasta, dlatego warto realizować listę „rzeczy do zrobienia” metodą małych kroczków.

 

Wielkie zmiany zaczynają się od... posprzątania mieszkania

Nie zawsze mamy czas (i ochotę) na gruntowne porządki w domu. Warto jednak pamiętać, że nie pozostajemy sami na „placu boju” i część obowiązków możemy zlecić osobom trzecim. Pranie dywanów i mebli tapicerowanych, to jedne z najbardziej czasochłonnych prac domowych. Prosząc o pomoc profesjonalną firmę zajmującą się czyszczeniem wykładzin, sof czy foteli tapicerowanych zyskujemy czas na drobne przyjemności. W końcu wiosna to nie tylko sprzątanie!

Lista zadań

Przygotowanie listy zadań bardzo ułatwia wiosenne porządki. Daje możliwość dokładnego zaplanowania prac z podziałem na pomieszczenia (salon, kuchnia, sypialnia, taras itd.). Dzięki temu żaden przykurzony kąt nie umknie naszej uwadze. Co więcej, część obowiązków możemy od razu przekazać fachowym pomocnikom – na przykład firmie specjalizującej się w praniu dywanów i tapicerki meblowej.

Pachnąco i świeżo

Kanapa przed telewizorem, dywan w jadalni czy wykładzina w korytarzu, to newralgiczne punkty w każdym domu, które są szczególnie narażone na zabrudzenia. Tu brud widać „gołym okiem”, do tego może dojść nieprzyjemny zapach – zwłaszcza gdy mieszka z nami zwierzak. Samodzielne pranie dywanu nie zawsze zdaje egzamin, jest mało skuteczne i kosztuje nas czas.

Firma Multipranie od lat świadczy usługi dogłębnego czyszczenia dywanów i tapicerki meblowej, w tym:

 • wykładzin

 • chodników

 • dywaników łazienkowych

 • foteli i krzeseł tapicerowanych

 • puf, kozetek

 • poduch, podnóżków, zagłówków

 • siedzisk i materacy

Pierzemy wiele rodzajów materiałów, zarówno sztucznych, jak i naturalnych, w tym skaje, tkaniny żakardowe, pluszowe, skórę naturalną, welury, dywany z wiskozy, polipropylenu, akrylu czy poliestru. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody prania używając niewielkiej ilości skutecznych detergentów.

Ozonowanie – sposób na pełnię świeżości

Wiosenne porządki to świetny moment na wykonanie ozonowania mieszkania. Usługa ta pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, bakterii, pleśni i roztoczy. Jest szczególnie polecana osobom podatnym na alergie oraz choroby górnych dróg oddechowych. Planują Państwo gruntowne porządki? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Multipranie: http://www.multipranie.pl/.

 

« Powrót do spisu aktualności


 • żaluzje, żaluzje drewniane, żaluzje panelowe
 • rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe
 • panel track, rolety rzymskie
 • profesjonalny montaż, niskie ceny

MULTIPRANIE Łódź
lodz@multipranie.pl
tel. 736 859 491
design by ARTEVIA