multipranie.pl

Przeglądasz: Strona główna » Blog

OFERTA

Świadczymy usługi prania i czyszczenia dywanów, tapicerki, kanap i innych powierzchni. Oferta adresowana do osób prywatnych i firm z Łodzi i okolic.

Multipranie – 6 korzyści prania dywanów u profesjonalistów 2018-06-28 08:59:10

Mycie okien, prasowanie, zmywanie naczyń i czyszczenie dywanów, to jedne z najbardziej nielubianych obowiązków domowych. Zwłaszcza pranie wykładzin dywanowych na własną rękę uważane jest za nazbyt czasochłonne i nieprzynoszące oczekiwanych rezultatów.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie profesjonalnej firmy, która zajmuje się tym zawodowo. Korzyści płynących z prania dywanów u profesjonalistów jest sporo. Jakich? Zachęcamy do lektury!

zabrudzony dywan

1. Skuteczne usunięcie uporczywych plam

Odpowiedni sprzęt, specjalistyczne preparaty i wieloletnie doświadczenie firmy zajmującej się czyszczeniem dywanów, pozwala zdziałać cuda. Plama po winie, którą niezwykle trudno usunąć w warunkach domowych znika w okamgnieniu.

2. STOP bakteriom i roztoczom

W dywanie, a zwłaszcza w jego głębszych warstwach, żyją miliony szkodliwych dla naszego zdrowia mikroorganizmów. Ich obecność jest szczególnie dokuczliwa, jeśli w domu mieszkają alergicy. Tylko dogłębne czyszczenie wykładziny dywanowej pozwala pozbyć się bakterii, alergenów, a także pleśni i innego rodzaju niebezpiecznych odpadków. 

3. Pozbycie się nieprzyjemnego zapachu

Dywan z biegiem czasu może zacząć brzydko pachnieć – nawet wtedy, gdy regularnie go odkurzamy i staramy się na bieżąco usuwać zabrudzenia. Nieprzyjemny zapach może być spowodowany brudem zalegającym w głębszych warstwach materiału, a także wilgocią. Każdy, kto próbował samodzielnie wyprać dywan wie, jak trudno jest go wysuszyć. Niedosuszony materiał to częsta przyczyna przykrego zapachu, który unosi się w całym pomieszczeniu. Zlecając wypranie dywanu profesjonalnej firmie mamy gwarancję, że dywan będzie suchy i pachnący.

4. Dywan jak nowy

Z czasem dywan staje się płaski, a jego włókna twarde i nieprzyjemne w dotyku. Kolor blednie, tracąc na wyrazistości. Tu z pomocą przychodzą fachowcy, którzy przy użyciu odpowiedniego sprzętu i środków piorących odświeżą wygląd dywanu, a włókna odzyskają dawną miękkość i blask. 

5. Dywan, który posłuży przez wiele lat

Ogromną zaletą systematycznego prania dywanu przez profesjonalistów jest przedłużenie jego żywotności. Użycie specjalnych preparatów chemicznych zabezpiecza materiał przed brudem i utratą koloru. W efekcie możemy dłużej cieszyć się pięknym i czystym dywanem.

6. Oszczędność czasu 

Pranie dywanu w domowych warunkach jest czasochłonne i mało efektywne. Zlecając to zadanie specjalistom z firmy Multipranie, oszczędzą Państwo czas, który można spożytkować w bardziej przyjemny sposób. Multipranie dba o najwyższą jakość świadczonych usług, działa rzetelnie, terminowo i oferuje atrakcyjne ceny.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Multipranie: http://www.multipranie.pl/oferta

« Powrót do spisu aktualności


  • żaluzje, żaluzje drewniane, żaluzje panelowe
  • rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe
  • panel track, rolety rzymskie
  • profesjonalny montaż, niskie ceny

MULTIPRANIE Łódź
lodz@multipranie.pl
tel. 736 859 491
design by ARTEVIA