multipranie.pl

Przeglądasz: Strona główna » Blog

OFERTA

Świadczymy usługi prania i czyszczenia dywanów, tapicerki, kanap i innych powierzchni. Oferta adresowana do osób prywatnych i firm z Łodzi i okolic.

Czyszczenie tapicerki i wykładzin - na święta 2017-11-24 09:18:41

Święta Bożego Narodzenia już za miesiąc. A co za tym idzie, przedświąteczne sprzątanie tuż tuż. Samodzielne czyszczenie wykładzin i pranie tapicerki może okazać się uciążliwe, dlatego warto pomyśleć o pomocy naszej firmy!

Jak przed każdym ważnymi uroczystościami, tak i przed Bożym Narodzeniem, warto zadbać o idealny porządek w domu. Wszyscy wiedzą, że wiąże się do to z dużym wysiłkiem i sporym nakładem czasu. Trzeba umyć okna, odświeżyć wygląd mebli, odkurzyć dywany i wykładziny.

Zdarza się jednak, że przywrócenie blasku tapicerce meblowej czy "odrestaurowanie" zużytych w trakcie lat wykładzin i dywanów, nie jest zadaniem prostym. A tu czeka jeszcze gotowanie, ubieranie choinki, kupowanie prezentów...

W tej sytuacji z pomocą przyjść mogą specjaliści z firmy MULTIPRANIE, którzy przejmą na siebie część obowiązków związanych z przedświątecznymi porządkami. Zajmą się oni, w zależności od potrzeb:

  • praniem tapicerki meblowej (w tym praniem foteli, czyszczeniem kanapl)
  • praniem wykładzin i/lub czyszczeniem dywanów
  • usuwaniem opornych plam

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z wyżej wymienionych usług, prosimy o kontakt z przedstawicielami naszej firmy i ustaleniem szczegółów. Przypominamy, że obsługujemy mieszkańców Łodzi i okolic, ale świadczymy też usługi firmom i przedsiębiorstwom z rejonu łódzkiego.

« Powrót do spisu aktualności


  • żaluzje, żaluzje drewniane, żaluzje panelowe
  • rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe
  • panel track, rolety rzymskie
  • profesjonalny montaż, niskie ceny

MULTIPRANIE Łódź
ul. Przędzalniana 93, Łódź
lodz@multipranie.pl
tel. 884 297 878
design by ARTEVIA