multipranie.pl

Przeglądasz: Strona główna » Blog

OFERTA

Świadczymy usługi prania i czyszczenia dywanów, tapicerki, kanap i innych powierzchni. Oferta adresowana do osób prywatnych i firm z Łodzi i okolic.

Pranie dywanów - dlaczego jest trudne? 2017-10-31 10:47:23

Pranie dywanów domowymi sposobami często napotyka szereg trudności. Wyjaśniamy, dlaczego tak się dzieje.

samodzielne pranie dywanuSamodzielne czyszczenie czy też pranie dywanu, jest zajęciem czasochłonnym - w dodatku nie zawsze daje ono spektakularne efekty. Trudne do usunięcia plamy z krwi, atramentu czy rozlanej kawy, łatwiej jest "wetrzeć" w dywan, niż je wywabić.


Wracamy zatem do pytania: dlaczego?

  • wiele osób korzysta z poradników umieszczonych w Internecie, których wiarygodność jest po prostu wątpliwa. Zalecane w nich "mieszanki", mające usunąć plamę, często nie skutkują lub wręcz pogarszają sytuację;
  • samodzielne próby prania dywanu wymagają czasu i wysiłku;
  • przystępując do czyszczenia dywanu, wiele osób wykorzystuje "narzędzia", które mogą uszkodzić powierzchnię dywanu (zwłaszcza, jeśli jest on wykonany z delikatnego tworzywa). Szorowanie plam szczotką zdecydowanie nie jest zalecane!
  • domowymi sposobami ciężko jest osiągnąć upragniony efekt, a zdarza się, że po "wypraniu" dywanu na własną rękę, wygląda on gorzej niż przed rozpoczęciem prac.
Profesjonalne firmy, takie jak MULTIPRANIE, posiadają odpowiedni sprzęt, doświadczenie i skuteczne środki chemiczne, które usuwając plamy z dywanu, nie naruszają jego struktury. Nie są czasochłonne, więc oczekiwanie na efekt nie wymaga od Klienta wielu godzin spędzonych "na kolanach" - wszystkim zajmuje się MULTIPRANIE!

Osoby, które bezskutecznie próbowały samodzielnie wywabić z dywanu trudne zabrudzenia, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Poinformujemy czy możliwe jest przywrócenie dywanowi jego dawnej świetności po zastosowanej przez Klienta "kuracji, a także podamy dodatkowe informacje odnośnie świadczonych przez nas usług. Wszelkie dane teleadresowe znajdą Państwo tutaj.

 

 

« Powrót do spisu aktualności


  • żaluzje, żaluzje drewniane, żaluzje panelowe
  • rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe
  • panel track, rolety rzymskie
  • profesjonalny montaż, niskie ceny

MULTIPRANIE Łódź
ul. Przędzalniana 93, Łódź
lodz@multipranie.pl
tel. 884 297 878
design by ARTEVIA